niedziela, 25 listopada 2018

Szczotka do ciała Brista

Witajcie!:) 
Dziś przychodzę do Was z recenzją szczotki firmy Brista


Szczotka z litego drewna bukowego FSC, gęsto nabita najwyższej jakości mieszaniną szczeciny naturalnej z nylonową, przeznaczona do kąpieli i masażu ciała na mokro bądź na sucho, pomaga usunąć zrogowaciałą warstwę naskórka i polepszyć krążenie w skórze. Jej zastosowanie zwiększa przyswajalność substancji oraz mikroelementów ze stosowanych kremów, balsamów bądź olejków. Kosmetyki nałożone na tak przygotowaną skórę zadziałają o wiele szybciej i skuteczniej. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza. Dołączana rączka ułatwia pielęgnację pleców.
 Osobno szczotka spełnia również funkcję masażu dla ud, pośladków i brzucha, kształtem dopasowana jest do dłoni, posiada pasek uniemożliwiający jej wyślizgnięcie się.Wyprodukowana w Polsce tradycyjną metodą rzemieślniczą, ręcznie wykończona.
Szczotka u mnie sprawdza się super już 5 miesięcy do kąpieli i masażu ciała. 
Aby szczotka dłużej zachowała swoją żywotność należy : 

- po kąpieli i masażu na mokro starannie opłukać pod czystą wodą, otrząsnąć wodę i powiesić włosiem do dołu, bądź położyć na suchej chuście włosiem do dołu. Nie należy jej suszyć na ciepłym grzejniku ani za pomocą suszarki.

-  po masażu na sucho otrzepujemy o dłoń, aby usunąć pozostałości naskórka. W razie potrzeby przemywamy w wodzie z mydłem, przepłukujemy pod czystą wodą i suszymy naturalnie z włosiem do dołu.


Zainteresowanych szczotką - zapraszam: 


3 komentarze:

  1. Nigdy wcześniej nie używałam tego typu SZCZOTEK,ale może kiedyś skuszę się na jej zakup.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne są takie szczotki z rączką, firmy nie znam

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie szczotki świetnie masują problematyczne miejsca :)

    OdpowiedzUsuń