sobota, 26 września 2020

Poster store i kod dla Was :))

 Witajcie! :)

Dziś przychodzę do Was z tematem wnętrzarskim. Rozpoczęła się jesień,  czas porządków u mnie już dawno rozpoczęty, w związku z tym postanowiłam się na delikatną zmianę mojego otoczenia. Z pomocą przyszedł posterstore - sklep obfitujący w  przeróżne plakaty. Czasem takie niewielkie zmiany bardzo korzystnie wpływają na samopoczucie. Przecież to właśnie w domu mamy się czuć najlepiej.
Firma w swojej ofercie ma plakaty i ramki a przede wszystkim w ciekawy sposób pomaga stworzyć wyjątkową, nietuzinkową  galerię na ścianę. Dodatkowo firma dba o środowisko - dla mnie to bardzo ważny aspekt. Wszystkie obrazy są wydrukowane na papierze ekologicznym FSC, produkowane w lokalnych szwedzkich drukarniach.


Ramki natomiast można dobrać według upodobań i rozmiaru. Ramy można łatwo otworzyć od tyłu dzięki metalowym uchwytom i zawiesić zarówno w pionie, jak i poziomie. Ramy wyposażone są w szybkę z pleksiglasu (pleksi), która jest lżejsza i odporniejsza na stłuczenia niż prawdziwe szkło, posiadając jednocześnie te same właściwości odblaskowe.Do wyboru są: złote, czarne metalowe, miedziane, srebrne, czarne drewniane, białe drewniane, dębowe, orzechowe w przeróżnych rozmiarach,tj.: 13x18 cm, 21x30 cm, 30x40 cm, 40x50 cm, 50x50 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. Ja wybrałam średnie ramki, bo nie mam dużego mieszkania i nie chciałam otrzymać efektu przytłoczenia.
Poster store oferuje nam plakaty z takich kategorii jak: fotografia, natura, botanika, zwierzęta, ilustracje, abstrakcje, moda, typografia, cytaty, mapy, miasta, obrazy do kuchni, czarno-białe, vintage, architektura, motywacyjne i miłość. Jest tego naprawdę sporo i każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego nawet drobny pomysł na metamorfozę w Waszych mieszkaniach mogą całkowicie odmienić plakaty w ramkach.

Jestem zadowolona z efekt jaki uzyskałam w mieszkaniu, czuję że wnętrze nabrało lekkości niewielkim kosztem - Wam też polecam ten zabieg! :)

Pierwszy raz odważyłam się na obrazki w kuchni i od razu jakoś przyjemniej. Zapraszam na stronę: posterstore.pl 

Macie też 35% zniżkę z hasłem: magdaikosmetyki35 

1 komentarz:

  1. Głośno ostatnio o tych plakatach. Podobają mi się takie dodatki u kogoś, ale sama nie decyduję się na tego typu aranżacje :)

    OdpowiedzUsuń