środa, 10 października 2018

Gentle Day - dba o Twoje zdrowie

Witajcie! 
Dziś przychodzę do Was z tematem higieny kobiet. 
Popyt na produkty o niskiej cenie zmusza producentów do poszukiwania nowości, które obniżają koszty ich wytwarzania, często jednak tracąc na jakości produktów. 
Mało kobiet, kupując m.in. podpaski  zwraca uwagę na to, aby produkty były wysokojakościowe, ekologiczne i dawały wyższy poziom komfortu. 
Wszystkie produkty Gentle Day produkowane są z najlepszych materiałów, uwzględniając jakość oraz korzyści dla organizmu.
Podpaski Gentle Day odznaczają się wysoką chłonnością  - większość zwykłych podpasek wchłania ok. 15-30 ml cieczy, jednak ich powierzchnia pozostaje mokra, co jest częstą przyczyną podrażnień skóry. Podpaski Gentle Day wchłaniają od 120 do 150 ml cieczy, a ich powierzchnia pozostaje sucha.
Wkładki Gentle Day nie są chlorowane 
Z powodu żółtego paska anionowego  wkładkom przyznano patent na wynalazek. Podczas produkcji do paska anionowego przekazywane są cząstki kryształu turmalinu. Kryształ turmalinu, zwany też „elektrycznym kamieniem” pod wpływem działania siły zewnętrznej generuje aniony i dalekie infraczerwone promienie, te zaś odznaczają się właściwościami antybakteryjnymi, regenerującymi i wzmacniającymi odporność. W celu ochrony miejsc intymnych kobiet podczas menstruacji, zapewnienia szybkiego gojenia się ran (np. po porodzie) oraz w celu ochrony zdrowia reprodukcyjnego kobiet, w podpaskach Gentle Day wklejono pasek anionowy, który usuwa nieprzyjemny zapach i zatrzymuje rozprzestrzenianie się bakterii wewnątrz wkładki. 
Używanie podpasek ekologicznych pozwala uniknąć napięcia, zaczerwienienia skóry, wysypki, bólu miejscowego, ponieważ doskonale przepuszczają powietrze, zachowują suchą powierzchnię a pasek anionowy zatrzymuje rozprzestrzenianie się bakterii wewnątrz wkładki.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam: 

2 komentarze:

  1. Pierwszy raz z podpaskami Gentle Day spotkałam się robiąc zakupy w Naturaorganika.pl. Tak szczerze, to niby nic a jednak komfort i jakość jest znacznie lepsza. Sama świadomość, że materiał, którego używamy tak blisko ciała jakby nie było, nie zawiera niepotrzebnej chemii - to daje do myślenia. Jest coraz więcej ekologicznych materiałów do higieny intymnej i wiele marek. Podobno dobre są także produkty od Masmi.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 100% się zgadzam :) komfort zupelnie inny , pozdrawiam! :)

      Usuń