poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Madlennnhandmade - perfumy naturalne do wnętrz


Oryginalne zapachy Madlennnhandmade zostały stworzone wyłącznie z olejków eterycznych i najwyżej jakości surowców naturalnych. Perfumy zostały stworzone z myślą o tworzeniu niezapomnianych wrażeń zapachowych oraz właściwości aromaterapeutycznych.
Każdy naturalny zapach do wnętrz posiada unikatowe właściwości i inaczej oddziaływuje na emocje, energię wewnętrzną, nastrój i zdrowie.

Sposób użycia:
Naturalne perfumy służą przede wszystkim do uzyskiwania zapachu w pomieszczeniach. Można używać ich jako dodatek do mycia podłóg, jako naturalny odświeżacz powietrza, zapach do prania czy zapach do samochodu.
Zapach można wlać do kuli zapachowej lub kominka.Chammomille - dzięki zawartośći dużej ilości rumianku rzymskiego ten zapach przede wszystkim uspokaja i ułatwia wyciszenie. Wzmacnia siły psychiczne, zalecany w okresie narażenia na depresję. Polecany na wieczory.

Skład: olejek z rumianku rzymskiego, słodkiej pomarańczy, lawendy, cytryny

Lavee - zapach został zaprojektowany z myślą o uzyskaniu niezapomnianych wrażeń zapachowych oraz dostarczeniu energii do działania. Odświeża umysł, pomaga w skupieniu, przywraca równowagę psychiczną. Zapach polecany zarówno w trakcie pracy jak i w momentach kiedy potrzebujemy regeneracji sił psychicznych.

Skład: olejek lawendowy, pomarańczowy, bergamotka, litsea cubeba

Citruss Summer  - orzeźwiający, a zarazem soczysty zapach do wnętrz. Idealny na lato - jest to taniec słodkich cytrusów i wyjątkowej siły szałwii. Zapach, który w upalne dni stawia na nogi i odświeża umysł.

Skład: olejek cytrynowy, litsea cuceba, szałwia

Opakowanie: szklane z pipetką


Wydajność: bdb

Trwałość: bdb

Olejki są świetnym pomysłem zarówno podczas upalnych dni - mają działanie 'odświeżające umysł' oraz dodają energii, a także na zimowe wieczory, aby wzmocnić siły psychiczne i zapobiegać depresji. Zapach długo się utrzymuje i nie jest nachalny. Olejków można używać w kuli zapachowej, a także w popularnych kominkach. Wystarczy zaledwie kilka kropli :) Myślę, że mogą świetnie sprawdzić się w miejscach, gdzie przebywa dużo klientów, w pracy i oczywiście w domu.
Zainteresowanym polecam wpaść: http://madlennnhandmade.com.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz