środa, 27 marca 2019

Biomed - Pharma - suplementy diety

Witajcie! :)
Dziś przychodzę do Was z moimi spostrzeżeniami po 3- miesięcznej suplementacji preparatami: 
Zdrowy Wiking
Kolagen Norweski
Fiord Fit


Zdrowy Wiking - jest to nowy na polskim rynku, najwyższej jakości suplement diety przygotowany głównie, lecz nie tylko, w trosce o prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży, szczególnie w okresie szybkiego wzrostu nastolatków. Suplement produkowany jest w Norwegii przez firmę Pharmatech AS. 
Zdrowy Wiking składa się ze świeżego, nierafinowego oleju (tranu), bogatego w kwasy Omega 3, pozyskiwanego z dziko żyjącego dorsza oraz witamin K2 (mk7), D3 oraz C, wszystkie naturalnego pochodzenia. 
Spożywanie kwasów DHA przyczynia się do prawidłowej pracy mózgu i prawidłowego widzenia.*
Spożywanie kwasów EPA i DHA przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca.*
* Korzystne działanie występuje przy łącznym spożyciu 250mg kwasów DHA dziennie.* Korzystne działanie występuje przy łącznym spożyciu 250 mg kwasów DHA i EPA dziennie
Kolagen norweski -  to najwyższej jakości suplement diety skierowany głównie do kobiet po 25 roku życia, które dbają o swoją aktywność fizyczną oraz zdrowie skóry, włosów i paznokci. Suplement produkowany jest w Norwegii przez firmę Pharmatech AS. Opakowanie wystarcza na miesiąc stosowania. Zawarte w Kolagenie Norweskim składniki mają potwierdzony przez wielu klientów znaczący wpływ na jędrność skóry i opóźnianie procesów jej starzenia oraz witalność włosów i paznokci. 


Fiord Fit -  jest to nowy na polskim rynku, najwyższej jakości suplement diety, skierowany do osób zdeterminowanych do poprawy swojej sylwetki poprzez poprawę metabolizmu. Suplement produkowany jest w Norwegii przez firmę Pharmatech AS. Opakowanie wystarcza na dwa miesiące stosowania
Fiord Fit zawiera kelp norweski, kapsaicynę, chrom oraz jod. Kelp norweski ma udowodnione działanie wspierające metabolizm, kapsaicyna w odpowiedniej ilości pobudza termogenezę i spalanie odłożonej energii, chrom ma uznane właściwości przyczyniające się do utrzymywania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi, co powoduje mniejsze łaknienie na np. słodycze, a jod przyczynia się do utrzymywania prawidłowego metabolizmu energetycznego i stabilizuje pracę tarczycy.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona działaniem tabletek. Zazwyczaj nie stosuję żadnych suplementów ale chyba po tych kilku miesiącach przekonałam się, że są skuteczne - prawdopodobnie dzięki wit. D3 ani razu nie złapałam infekcji , mam mniejsze problemy ze skórą, szybciej rosną mi paznokcie  ( być może to zasługa suplementu z kolagenem), od grudnia udało mi się schudnąć 8 kg, oczywiście sam preparat cudu nie zdziała, ważna jest dieta i ćwiczenia ale na pewno jest dobrym pomocnikiem w walce z utratą kilogramów :) Na pewno jeszcze do nich wrócę :) 
Zainteresowanych zapraszam:

3 komentarze:

  1. Jestem anty suplementowa i nie łykam żadnych tabletek :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Akurat ja używam także suplementów, ale nie tej firmy chociaż ją znam. Ja swoje rzeczy kupuję poprzez internet w aptece https://apteline.pl/ i fajnie, że całe zamówienie jest bardzo szybko realizowane. Najbardziej cenię to, że nie muszę stać w aptece stacjonarnej i czekać w kolejce.

    OdpowiedzUsuń