czwartek, 1 marca 2018

Kawa od MarCaffe


Dziś post dla kawomaniaków:) 
Miałam możliwość podczas świąt testowania pysznej kawy od MarCaffe

Kawa znajdująca się w ich ofercie, to produkty z niewielkich rodzinnych manufaktur, które za cel stawiają sobie, aby kawa była pełna wyrazistego smaku i intensywnego aromatu. Palona jest w sposób tradycyjny, z największą starannością, a parzelnicy, którzy ją przygotowują od lat cieszą się uznaniem Klientów. Celem jest udostępnienie  produktów, które do tej pory były dostępne zazwyczaj lokalnie, szerszemu gronu odbiorców.


Do przetestowania dostałam kawę:
Kawa z małej manufaktury, w której każde ziarno jest dokładnie selekcjonowane. Kawa palona jest w sposób tradycyjny z największą starannością.  Black Diamond espresso blend 100% arabika  to harmonia czterech arabik, najbardziej zrównoważona kawa z blendów Palarni Harmonia.
Dzięki obecności w niej kawy indyjskiej, ma charakterystyczny pikantny posmak z bardzo delikatną limonką i szczyptą słodyczy.
Pochodzenie: Indie, Ameryka Środkowa, Ameryka Południowa.
Mieszanka dedykowana do espresso.
Sposób palenia: średni (city).
Producent: PALARNIA KAWY HARMONIA S.C.; Warszawa

 Oraz drugą: 


Kawa z manufaktury, w której celem nadrzędnym jest aby kawa była pełna wyrazistego smaku i intensywnego aromatu a praca parzelników, cieszy się uznaniem wymagających Klientów. Kawa palona jest w sposób tradycyjny z największą starannością. House Coffee to wyselekcjonowana mieszanka  brazylijskich ziaren arabiki z domieszką robusty z Indonezji. Kawa słodko - czekoladowym posmaku, oraz jedwabistej creamie.
Polecana  do parzenia w ekspresach ciśnieniowych i przelewowych.
Stopień palenia: średni
Producent: PALARNIA KAWY CoffeeNation; Łomianki


Kawy są naprawdę fantastycznie wyselekcjonowane i cieszą podniebienia nawet tych bardzo wymagających. W święta idealnie dopełniła słodkie szaleństwa: 


Zainteresowanych zapraszam: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz