czwartek, 3 sierpnia 2017

Miravena - płyn do higieny intymnej

Dziś recenzja świetnego produktu od Miravena :) 

Preparat myjący o charakterze pielęgnacyjnym działający oczyszczająco i łagodząco, neutralizuje niepożądane zapachy, dezodoryzuje i pozwala na długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Stymuluje regenerację i nawilżenie, a stosowany regularnie przyczynia się do wygładzenia śluzówki i skóry. Zawiera wyciągi z malin i jabłek, będące udokumentowanym źródłem polifenoli, garbników, tanin, flawonoidów, witaminy C, biotyny oraz makro- oraz mikroelementów. Ich działanie wspomaga kompleks dodatkowo dobranych składników aktywnych, w tym pro- i prebiotyków oraz kwasu mlekowego, który zapewnia utrzymanie kwasowego odczynu zbliżonego do fizjologicznego w obrębie okolic intymnych i na skórze oraz pomaga im w odbudowie naturalnej ochrony bakteryjnej.

Skład: wyciągi z ekologicznych malin i jabłek, d-pantenol, Lactitol, Xylitol, gliceryna, Gluco-Oligosacharydy, Inulina, probiotyk z zakresu bakterii mlekowych, kwas mlekowy, baza myjąca przyjazna skórze i śluzówce, skomponowana ze składników naturalnego pochodzenia, w tym naturalna betaina, bez SLS, SLES i PEG.Przeznaczenie: Polecany szczególnie dla wszystkich dziewcząt i młodych kobiet do systematycznego dbania o prawidłową i całodzienną toaletę intymną.

Pojemność: 250ml 
Opakowanie: plastikowe z pompką 
Zapach : delikatny, bardzo naturalny :) 

Zdecydowanie  najlepszy płyn do higieny intymnej z jakim miałam styczność. Wielki plus za bardzo dobry skład  - nie zawiera SLS, SLES, PEG. Dodatkowym atutem jest delikatny, naturalny, malinowo - jabłkowy zapach. Płyn nie powoduje podrażnień, spełnia obietnice Producenta w 100% :) 
Zapraszam, jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej: http://www.miravena.com.pl Do wyboru są również inne wersje :) M. 

1 komentarz:

  1. Wygląda ciekawie zwłaszcza miły skład !

    OdpowiedzUsuń